Author: f***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Color: Negro

8GB+256GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola Moto G55 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7025 |
| SKU | sw25061240752672280 |
Brand Name: Motorola
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Motorola-sc-014441292.html
Quality: 6550792 people said the quality is very good!
Author: f***6
Date:
Review: Perfect
Color: Negro
Author: u***9
Date:
Review: Satisfied
Color: Verde
Author: t***a
Date:
Review: nice
Color: Morado
Author: e***a
Date:
Review: I received it faster than mentioned date. This Page is legit store Kudos! This will be my gift for my Granddaugther
Color: Verde
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.