
Auriculares con cable para juegos Kraken X con sonido envolvente 7.1 y comodidad ultraligera
SKU: se251204540335131606
Price and availability
$179.599
Más información
Seguridad en las compras
Pagos seguros
Protección de privacidad

| Material | Polyamide |
| Model | RAZER Kraken X |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Black |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se251204540335131606 |
Brand Name: RAZER
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/RAZER-sc-0141817687.html
Quality: 2578269 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.