Author: 6***2
Date:
Review: Como estás 🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵
Color: Multicolor
Talla: Unitalla


| Material | Polyvinyl Chloride |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Cute |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| Altura | 12 cm |
| Largo | 18 cm |
| Ancho | 6 cm |
| SKU | sb25061878782279228 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Como un centro comercial online repleto de todos tus estilos sociales favoritos (por fin). Realza tu estética con la ropa y la decoración de ROMWE que has visto (y amado) online, además de todas las piezas pop oscuras que nunca supiste que necesitabas.
Quality: 8790112 people said the quality is very good!
Author: 6***2
Date:
Review: Como estás 🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: k***n
Date:
Review: This is like a princess pouch so pretty..if you love pink and girly stuffs go for it..average size btw
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: Y***l
Date:
Review: thank you shein, loved my orders.
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: s***r
Date:
Review: so pretty and i love it sm
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.