Author: e***6
Date:
Review: Excelente productos de muy buena calidad sin duda lo volvería a comprar 100% recomendado
Color: Versión mejorada en negro

Desde
Negro - Edición estándar
Versión mejorada en negro
| Material | ABS |
| Model | KZ EDC Pro |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Tech Specs | No Mic |
| Function | Music Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Batteries Required | No Battery |
| Cable Feature | Detachable |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25052777119298442 |
Author: e***6
Date:
Review: Excelente productos de muy buena calidad sin duda lo volvería a comprar 100% recomendado
Color: Versión mejorada en negro
Author: r***o
Date:
Review: Excelente sonido y comodidad
Color: Versión mejorada en negro
Author: T***e
Date:
Review: its a really nice sounding pair of IEMs. nice base
Color: Negro - Edición estándar
Author: S***a
Date:
Review: Very good quality and pls like for more points
Color: Versión mejorada en negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.