Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
Color: naranja
4GB+128GB
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Infinix |
| Model | Infinix Smart 10 Plus |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 2K |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25100814201434344 |
Author: g***1
Date:
Review: I’m very happy with this purchase. The item arrived in good condition, well packaged, and matches the description perfectly.Quality is great for the price and delivery was smooth. Highly recommended.
Color: naranja
Author: g***7
Date:
Review: I love it so smooth and nice I want to buy again for may child
Color: Plateado
Author: a***3
Date:
Review: Very nice quality and good quality work product thank you and im so satisfied ❤️❤️❤️
Color: Negro
Author: e***7
Date:
Review: Excellent
Color: naranja
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.