Author: e***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: original apple ,packaging is good,no damage.Thank you shein
Color: Negro
128G
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | i0S 17 |
| Screen Type | Super Retina XDR OLED |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 12MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2556 x 1179 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3349mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A16 |
| SKU | sw25092310177007034 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8778365 people said the quality is very good!
Author: e***i
Date:
Review: original apple ,packaging is good,no damage.Thank you shein
Color: Negro
Author: h***6
Date:
Review: máy mới nguyên tem luôn nha
Color: Azul
Author: v***e
Date:
Review: 新品本物でした(*^^*)
Color: Negro
Author: v***e
Date:
Review: 新品で本物でした!!最高
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.