Author: 2***6
Date:
Review: Very nice and fast
Color: Color aleatorio, la mejor calidad primero.

Desde
4GB
64GB
256GB
| Material | Aluminum |
| Model | Apple iPad 10 (2022) |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | Used |
| Color | Random Color, Best Quality First |
| Screen Size | 10.9" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251111724057932787 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4747160 people said the quality is very good!
Author: 2***6
Date:
Review: Very nice and fast
Color: Color aleatorio, la mejor calidad primero.
Author: m***3
Date:
Review: The iPad is in good condition, but nothing came in the box except this broken cable. The iPad has a Type-C charging port, but this is an iPhone cable, so it doesn’t fit at all and doesn’t work.
Color: Color aleatorio, la mejor calidad primero.
Author: d***1
Date:
Review: ふつーに使えるんごWWWWてんちゃい
Color: Color aleatorio, la mejor calidad primero.
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.