Author: 9***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: خدمه مريحة جوده عاليه
Color: Rosa



128GB
6GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 11 (2025) |
| Screen Resolution | 2360x1488 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251203357850966276 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6274865 people said the quality is very good!
Author: 9***7
Date:
Review: خدمه مريحة جوده عاليه
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.