
Apple iPhone 15 128GB
SKU: sw260417190985900216206
Price and availability
$1.599.622
Lo sentimos, este producto está agotado.
Más información
Seguridad en las compras
Pagos seguros
Protección de privacidad

| Color | Black |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Screen Size | 6.1" |
| Rear Camera | 48MP |
| Condition | Used - Like New or Open Box |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260417190985900216206 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 6271467 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.