Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice product I like it ❤️
Color: Azul

4GB
64GB
256GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Apple iPad 10 (2022) |
| Features | Fast Charging |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.9" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2409041798921197 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7612760 people said the quality is very good!
Author: s***9
Date:
Review: Very nice product I like it ❤️
Color: Azul
Author: B***y
Date:
Review: Good , satisfied
Color: Azul
Author: q***m
Date:
Review: جميل
Color: Rosa
Author: ا***ر
Date:
Review: مممتااااااااااااز
Color: Plateado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.