Author: k***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: As described Will purchase again
Color: Negro
Talla: Unitalla

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Largo | 26 cm |
| Ancho | 20 cm |
| Altura | 2 cm |
| SKU | sb2411082236513851 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 1254379 people said the quality is very good!
Author: k***0
Date:
Review: As described Will purchase again
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: N***e
Date:
Review: Love love love love love love love love
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: r***0
Date:
Review: لم استخدمه الى الان
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: f***7
Date:
Review: とても良い!ゲルパッドは乾きやすいから注意
Color: Negro
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.