Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cumple con su funcionalidad de buena calidad
Color: Negro
Talla: Unitalla
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Largo | 13.3 cm |
| Ancho | 5.5 cm |
| Altura | 2 cm |
| SKU | sb2410186197328582 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 9804104 people said the quality is very good!
Author: m***2
Date:
Review: Cumple con su funcionalidad de buena calidad
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: m***7
Date:
Review: 肩凝りが凄いので、早くためしてみたいです。
Color: Negro
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.