Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ماجبتني وبرجعها لهم
Color: Rojo

Azul
Rojo
3.5mm
| Material | ABS |
| Pattern Type | All Over Print |
| Wireless Version | 5 |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260313110197520069617 |
Brand Name: AKKHOO
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/AKKHOO-sc-0145056678.html
Quality: 6075918 people said the quality is very good!
Author: t***a
Date:
Review: ماجبتني وبرجعها لهم
Color: Rojo
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.