Author: z***0
Date:
Review: Muy lindo, viene tal cual la imagen
Color: Azul
Desde
64G
128G
256G
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw25073072795727758 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3879803 people said the quality is very good!
Author: z***0
Date:
Review: Muy lindo, viene tal cual la imagen
Color: Azul
Author: d***4
Date:
Review: Excelente
Color: Verde
Author: n***8
Date:
Review: iPhone original e em excelente estado Super recomendo
Color: Color aleatorio, la mejor calidad primero.
Author: e***8
Date:
Review: Not bad thank you a lotttttttt
Color: Color aleatorio, la mejor calidad primero.
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.