Author: G***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encantó 💕 😍 tal y como lo describen
Color: Rosa
128G
| Color | White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25071885769665530 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7463179 people said the quality is very good!
Author: G***o
Date:
Review: Me encantó 💕 😍 tal y como lo describen
Color: Rosa
Author: g***r
Date:
Review: Me encanta llegó súper rápido y
Color: Negro de Media Noche
Author: g***r
Date:
Review: Me encanta llegó perfectamente y fue rápido la entrega
Color: Negro de Media Noche
Author: c***y
Date:
Review: Me encantooooo
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.