Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: No era para mi, pero se veía de buena calidad
Color: Negro
20 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Low Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | Braided Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 9*6 |
| Peso Neto | 298 g |
| Largo | 50.8 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55-58 cm |
| SKU | sb2401179509051915 |
Brand Name: A ANYTIME
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/A-ANYTIME-sc-0142277922.html
Quality: 8349626 people said the quality is very good!
Author: m***i
Date:
Review: No era para mi, pero se veía de buena calidad
Color: Negro
Author: M***t
Date:
Review: Very beautiful wig love it
Color: Negro
Author: n***a
Date:
Review: Stunning Queen Nandi
Color: Negro
Author: v***y
Date:
Review: High quality and highly recommended
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.