Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: muy bonitas me las encargaron por qué creyeron eran platinadas chequen descripciones y comentarios
Color: Plateado

18 inch
| Color | Coffee Brown |
| Type | Hair Bulk Without Weft |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Peso Neto | 2.2 g |
| Largo | 46.5 cm |
| Ancho | 5 cm |
| SKU | sb2212252146744220 |
Author: j***0
Date:
Review: muy bonitas me las encargaron por qué creyeron eran platinadas chequen descripciones y comentarios
Color: Plateado
Author: S***y
Date:
Review: Wore these for a show and braided them into my hair along with other blue braids!
Color: Celeste
Author: m***5
Date:
Review: very cute my daughter loves them. great quality.
Color: Multicolor
Author: a***1
Date:
Review: Amazing product great value
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.