Author: o***8
Date:
Review: Toooop tooooooooooooooooooooooooooooooooooooop
Color: Oro rosa
Talla: Unitalla
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Rose Gold |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Voltaje | 5 V |
| Largo | 19.5 cm |
| Ancho | 5.5 cm |
| Altura | 6.6 cm |
| SKU | sb25033177237332221 |
Author: o***8
Date:
Review: Toooop tooooooooooooooooooooooooooooooooooooop
Color: Oro rosa
Talla: Unitalla
Author: R***a
Date:
Review: I recently purchased an item from SHEIN, and I wanted to share a detailed, honest, and thorough review based on my experience—from ordering, shipping, material quality, fit, comfort, performance, and overall value. I know many shoppers rely on reviews to help them make confident decisions, so I’m writing this long review to give a full picture of the product. Overall, I can confidently say this item exceeded my expectations, and I am genuinely happy with it.
Color: Oro rosa
Talla: Unitalla
Author: n***0
Date:
Review: It,s perfect and life saver
Color: Oro rosa
Talla: Unitalla
Author: r***n
Date:
Review: Great,, very satisfying.useful 🤍🤍🤍✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Color: Oro rosa
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.