Author: o***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Faaaaaaastttttttt delivery
Color: Black-brown


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 210 g |
| Largo | 75 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb251225150175627756206 |
Author: o***1
Date:
Review: Faaaaaaastttttttt delivery
Color: Black-brown
Author: b***3
Date:
Review: أناقة تصفيفة الشعر: جميل ومناسب جدا وانيق👌🏻
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.