Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
Color: Naranja Quemada

34 inch
13*4
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burnt Orange |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Peso Neto | 335 g |
| Largo | 90 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57 cm |
| SKU | sb260320173616613658421 |
Author: l***h
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
Color: Naranja Quemada
Author: 2***3
Date:
Review: very nice
Color: Dark Brown
Author: n***o
Date:
Review: I recommend this product so good
Color: Gris
Author: k***0
Date:
Review: Lace quality: 100%, love it Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: very stylish as it has alot of hair and its a 13/4
Color: Naranja Quemada
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.