Author: c***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es preciosa, se ve de muy buena calidad
Color: Degradado
32 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 260 g |
| Largo | 82 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 52-58 cm |
| SKU | sb251105004098255542 |
Overall Rating: 4.79/5
Author: c***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es preciosa, se ve de muy buena calidad
Color: Degradado
Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Esta hermosa
Color: Color Piano
Author: e***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excelente
Color: Degradado
Author: p***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Es muy linda todavía no me la pruebo
Color: Color Piano