Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing product unfortunately arrived to late so i couldn’t use it. However highly recommend it . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Color: Multicolor
Talla: Unitalla

| Material | ABS |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Altura | 0.5 cm |
| Ancho | 7.5 cm |
| Largo | 13 cm |
| SKU | sb2310280800004314 |
Author: j***0
Date:
Review: Amazing product unfortunately arrived to late so i couldn’t use it. However highly recommend it . ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: j***6
Date:
Review: Wowwwwww amazing and I really liked it
Color: Blanco
Talla: Unitalla
Author: r***e
Date:
Review: Brought for the Era's tour, will be perfect for then!
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: z***d
Date:
Review: 😍😍😍
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.