Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材料質感我很喜歡,亮度也夠,可能會再回購。
Color: Blanco
Blanco
H7
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260228170363038617129 |
Author: a***2
Date:
Review: 材料質感我很喜歡,亮度也夠,可能會再回購。
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.