Author: 5***8
Rating: 2/5 ★★☆☆☆
Date:
Review: muy baja iluminación. no fue lo esperado
Color: Blanco

H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051982710502969 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 9178820 people said the quality is very good!
Author: 5***8
Date:
Review: muy baja iluminación. no fue lo esperado
Color: Blanco
Author: h***6
Date:
Review: like very very nice
Color: Blanco
Author: m***6
Date:
Review: Very good quality for low beam
Color: Blanco
Author: m***n
Date:
Review: Bright as per description and easy to fit
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.