Author: e***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: el cliente quedó satisfecho con la compra 🛍️
Color: Blanco

Blanco
H1
H11
H7
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260120135039004710366 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 7132764 people said the quality is very good!
Author: e***0
Date:
Review: el cliente quedó satisfecho con la compra 🛍️
Color: Blanco
Author: C***e
Date:
Review: Amazingg quality loved them
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.