Author: h***3
Date:
Review: تجنننن مره كنها طبيعيه
Color: Black-brown

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 260 g |
| Largo | 72 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb260218143818501441207 |
Author: h***3
Date:
Review: تجنننن مره كنها طبيعيه
Color: Black-brown
Author: p***5
Date:
Review: حلو اوي اوي و شيك جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا حلو اوي اوي و شيك جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا و الماتريال اكتر من تحفة شكرا shein..حلو اوي اوي و شيك جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا حلو اوي اوي و شيك جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا و الماتريال اكتر من تحفة شكرا shein
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.