Author: L***T
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Can never go wrong with sheinnails they are always great quality
Color: Multicolor

Cuadrado
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Colorblock |
| Nail Shapes | Coffin |
| Type | Color Nails |
| Altura | 0.5 cm |
| Largo | 1.29/1.75 cm |
| Ancho | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2406063052382244 |
Author: L***T
Date:
Review: Can never go wrong with sheinnails they are always great quality
Color: Multicolor
Author: m***8
Date:
Review: daughter loved them. wore them quite a few times
Color: Multicolor
Author: a***4
Date:
Review: Bought for Halloween perfect size
Color: Multicolor
Author: c***0
Date:
Review: pretty. can't wait to use!!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.