Author: J***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encantaron mucho
Color: Azul

Cuadrado
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| Altura | 0.5 cm |
| Largo | 1.28/1.75/1.50/2.35/1.25 cm |
| Ancho | 1.0/1.85/0.85/1.75/0.9 cm |
| SKU | sb260325174964117371808 |
Author: J***e
Date:
Review: Me encantaron mucho
Color: Azul
Author: a***0
Date:
Review: منتج جميل ومطابق للصوره
Color: Azul
Author: m***9
Date:
Review: جميل نفس الصورة
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.