Author: 5***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘
Color: Rosa Roja

Cuadrado
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Short |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| Altura | 0.5 cm |
| Largo | 1.8/2.3 cm |
| Ancho | 1.1/2.1 cm |
| SKU | sb251226134428846353056 |
Author: 5***4
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘
Color: Rosa Roja
Author: n***r
Date:
Review: Beautiful beautiful 🤩
Color: Rosa
Author: a***7
Date:
Review: Thank you shein I absolutely love it
Color: Rosa
Author: t***e
Date:
Review: Just like the pictures
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.