Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Rosa

Cuadrado
| Material | ABS |
| Color | White |
| Length | Extra Short |
| Pattern Type | Plain |
| Season | Winter |
| Style | Simple |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Color Nails |
| Festivals | Other |
| Altura | 1.5 cm |
| Largo | 1.0-1.8 cm |
| Ancho | 0.7-0.9 cm |
| SKU | sb2403036827854149 |
Author: a***7
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Rosa
Author: h***n
Date:
Review: Love them
Color: Morado
Author: s***u
Date:
Review: ホロぎっしりでちゅるんとかわいい!
Color: Rosa coral
Author: て***て
Date:
Review: 汚い手でごめん!キラッキラでめちゃくちゃかわいかった!!
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.