Author: ᐕ***ノ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 明るめのベージュブラウンカラー!かわいい
Color: Óxido marrón

24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 225 g |
| Largo | 62 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb260311100825257980389 |
Author: ᐕ***ノ
Date:
Review: 明るめのベージュブラウンカラー!かわいい
Color: Óxido marrón
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.