Author: d***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: mi hijo feliz con su regalo
Color: Verde


128GB
6GB
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Green |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25062314913114643 |
Brand Name: Relndoo
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Relndoo-sc-0142116908.html
Quality: 617638 people said the quality is very good!
Author: d***5
Date:
Review: mi hijo feliz con su regalo
Color: Verde
Author: a***d
Date:
Review: muy bonita bien empanadas con todos sus accesorios esperemos a ver que tal funciona
Color: Negro
Author: b***n
Date:
Review: Nice iPad
Color: Gris
Author: z***5
Date:
Review: Very good product I appreciate I like it thank you so much
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.