Author: 6***6
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Good
Color: Blanco

Desde
Cámara+Lector de Tarjetas+128GB
Cámara+Lector de Tarjetas+64GB
Cámara+Lector de Tarjetas+32GB
Cámara + lector de tarjetas (sin tarjeta de memoria)
Cámara+Lector de Tarjetas+256GB
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Black |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Sport |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 18X |
| Sensor Size | 1/2.6" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 64MP |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF, MF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2411072891418581 |
Author: 6***6
Date:
Review: Good
Color: Blanco
Author: s***o
Date:
Review: توصيل في وقت مرغوب حسب طلبي جدااااااااا
Color: Blanco
Author: Y***a
Date:
Review: لحد الان حلوه بجربها بالسفر واشوف😂
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.