Author: w***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hermosos los use para un cumpleaños y pegan súper bien
Color: Multicolor
Talla: Unitalla

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Altura | 15 cm |
| Ancho | 12 cm |
| Largo | 0.1 cm |
| SKU | sb2305047948781133 |
Author: w***4
Date:
Review: Hermosos los use para un cumpleaños y pegan súper bien
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: k***y
Date:
Review: Exactly like the photo. Worth what you paid for.
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: T***t
Date:
Review: These face gems are so gorgeous for a rave 🪩🤍☁️
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Author: o***a
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️
Color: Multicolor
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.