Author: 8***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 毛質もいいしからまりにくい。急いでる時たいへん便利
Color: Multicolor
Gorra de béisbol bordada beige + peluca rubia
16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 250 g |
| Largo | 40 cm |
| Ancho | 34 cm |
| SKU | sb25102222258237152 |
Author: 8***n
Date:
Review: 毛質もいいしからまりにくい。急いでる時たいへん便利
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.