Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Viene muy bien empacando y se ven de buena calidad 🥰
Color: Morado Violeta
Talla: Unitalla

| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Violet Purple |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Wireless Property | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se2307173933327944 |
Author: l***a
Date:
Review: Viene muy bien empacando y se ven de buena calidad 🥰
Color: Morado Violeta
Talla: Unitalla
Author: f***n
Date:
Review: حلوة بس كثرة استعمالعا تعور الاذن
Color: Morado Violeta
Talla: Unitalla
Author: x***3
Date:
Review: 娘に頼まれ購入しました。ピアノ用
Color: Morado Violeta
Talla: Unitalla
Author: h***1
Date:
Review: 音質も悪くなくていい感じ
Color: Morado Violeta
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.