Author: o***0
Date:
Review: Buying this for the second time thank u Hair Softness: soft
Color: Negro

6 pulgadas
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99J |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Peso Neto | 95 g |
| Largo | 15.24 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57.15 cm |
| SKU | sb25020507623477528 |
Author: o***0
Date:
Review: Buying this for the second time thank u Hair Softness: soft
Color: Negro
Author: g***3
Date:
Review: Very satisfied I recommend
Color: Negro
Author: t***3
Date:
Review: Hair Softness: very very very very very very very soft Comfortable to wear: very comfortable True to length: yes Easy to wear: very easy to wear omg I love it
Color: Negro
Author: s***h
Date:
Review: This one also I love it. It’s very perfect.🤩 🥰🥰🥰❤️❤️❤️🔥⭐️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.