Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: el color es negro intenso se mira muy bien
Color: Natural y Negro
4 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Peso Neto | 82 g |
| Largo | 10.16 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57.15 cm |
| SKU | sb25033167266088160 |
Author: m***9
Date:
Review: el color es negro intenso se mira muy bien
Color: Natural y Negro
Author: u***a
Date:
Review: Value for money: Nice
Color: Color Piano
Author: k***a
Date:
Review: Suavidade do cabelo: maravilhoso
Color: Natural y Negro
Author: a***9
Date:
Review: Minha peruca é linda vou comprar mais recomendo é cabelo humano
Color: Color Piano
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.