Author: 5***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: Gracias 😌 excelente producto 👍 para toda ocasión
Color: Marrón

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 215 g |
| Largo | 45 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb260327091748639216956 |
Author: 5***8
Date:
Review: Easy to wear: Gracias 😌 excelente producto 👍 para toda ocasión
Color: Marrón
Author: m***d
Date:
Review: 🫒💫👏🏻🫒💫👏🏻🫒💫👏🏻🎂💫👏🏻💪🏻✝️😂
Color: Marrón
Author: 1***6
Date:
Review: Hairstyle stylishness: my new favourite
Color: Resaltar Rubio
Author: s***4
Date:
Review: انا استخدم هذا المنتج بهدف التجاره لكنه جيد جدا ونفس الصورة
Color: Marrón
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.