Author: 5***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: Gracias 😌 excelente producto 👍 para toda ocasión
Color: Marrón
18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 215 g |
| Largo | 45 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb260314112589001994819 |
Author: 5***8
Date:
Review: Easy to wear: Gracias 😌 excelente producto 👍 para toda ocasión
Color: Marrón
Author: m***d
Date:
Review: 🫒💫👏🏻🫒💫👏🏻🫒💫👏🏻🎂💫👏🏻💪🏻✝️😂
Color: Marrón
Author: m***a
Date:
Review: Value for money: yes! Easy to wear: yes! Comfortable to wear: yes! Hairstyle stylishness: very pretty
Color: Marrón
Author: 1***6
Date:
Review: Hairstyle stylishness: my new favourite
Color: Resaltar Rubio
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.