Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Espectacular para lo que cuesta 👍👏
Color: Lino Marrón

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 226 g |
| Largo | 45 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb25032019807078877 |
Author: r***a
Date:
Review: Espectacular para lo que cuesta 👍👏
Color: Lino Marrón
Author: l***7
Date:
Review: Excelente producto
Color: Negro
Author: f***8
Date:
Review: i loveee itt sooo muuchhh i loveee itt sooo muuchhh i loveee itt sooo muuchhh
Color: Negro
Author: g***0
Date:
Review: Me encanta este artículo lo recomiendo
Color: Lino Marrón
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.