Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: ok goof
Color: Dark Brown

1PC
16 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 180 g |
| Largo | 40 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55 cm |
| SKU | sb260103212122914100037 |
Brand Name: XOUJE
Quality: 6761776 people said the quality is very good!
Author: r***2
Date:
Review: Comfortable to wear: ok goof
Color: Dark Brown
Author: A***a
Date:
Review: Amei demais! E ainda veio com Wig Cap
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.