Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you po .narecieve KO at napakagnda po🥰
Color: Verde
Desde
4GB+128GB
6GB+128GB
8GB+256GB
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme 12X |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6100+ |
| SKU | sw25040812144143424 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 6099298 people said the quality is very good!
Author: a***1
Date:
Review: thank you po .narecieve KO at napakagnda po🥰
Color: Verde
Author: t***1
Date:
Review: good
Color: Verde
Author: m***4
Date:
Review: very nice love it so much ❤️❣️
Color: Verde
Author: m***y
Date:
Review: I really like it long lasting battery life 🤩 thank you so much shein 🥰
Color: Verde
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.