Author: r***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality, worth the price , satisfied
Color: Blanco
Talla: 12 pulgadas
Desde
Blanco
20 pulgadas
12 pulgadas
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 65W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000~8000LM |
| SKU | sq260123180428409232561 |
Author: r***h
Date:
Review: Good quality, worth the price , satisfied
Color: Blanco
Talla: 12 pulgadas
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.