Author: p***k
Date:
Review: Buena calidad ya he pedido pelucas en Shein, pero me equivoqué de color y es casi blanca Value for money: bueno Easy to wear: si Comfortable to wear: si
Color: Color Piano

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 150 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 53-58 cm |
| SKU | sb251110284374772389 |
Author: p***k
Date:
Review: Buena calidad ya he pedido pelucas en Shein, pero me equivoqué de color y es casi blanca Value for money: bueno Easy to wear: si Comfortable to wear: si
Color: Color Piano
Author: 5***4
Date:
Review: tal cual la imagen recomendado excelente calidad
Color: Color Piano
Author: k***b
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Make me look like a celebrity haha
Color: Color Piano
Author: n***5
Date:
Review: وااااااااااااااااااااووووووووووووووو Easy to wear: بس
Color: Resaltar marrón
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.