Author: g***e
Date:
Review: Un poco difícil de amoldar pero buen color
Color: Multicolor
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 150 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 55 cm |
| SKU | sb2312211016358337 |
Author: g***e
Date:
Review: Un poco difícil de amoldar pero buen color
Color: Multicolor
Author: E***o
Date:
Review: esta peluca es para mi tia dijo que era idéntica y muy práctica
Color: Multicolor
Author: i***4
Date:
Review: Value for money: Excellent Easy to wear: fits properly Comfortable to wear: Comfortable Hairstyle Stylishness: Beautiful style looks like real hair
Color: Multicolor
Author: s***h
Date:
Review: Value for money: Great value for the price. Easy to wear: Yes. I just shook it out after pulling from bag and put it on. Comfortable to wear: Yes. Hairstyle Stylishness: Nice style. Colours in it are very pretty. Can be worn behind ears or in front. Can be arranged for a variety of looks.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.