Author: F***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hermosa y de excelente calidad
Color: Gris

12 Inch
| Material | Protein Filament |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 140 g |
| Largo | 30.72 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 52-58 cm |
| SKU | sb260319174708359535255 |
Author: F***a
Date:
Review: Hermosa y de excelente calidad
Color: Gris
Author: a***2
Date:
Review: Superb!
Color: Marrón
Author: L***i
Date:
Review: Waste of money. The cap wouldn’t fit anybody there’s no elastic to it and it looks like a wig Very fake
Color: Gris
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.