Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very pleasd with this topper. It's a perfect match to my natural thin hair.
Color: Marrón degradado

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 160 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 52-58 cm |
| SKU | sb260310105938592913848 |
Author: a***8
Date:
Review: Very pleasd with this topper. It's a perfect match to my natural thin hair.
Color: Marrón degradado
Author: s***y
Date:
Review: Beautuful
Color: Dorado
Author: N***e
Date:
Review: Rapport qualité-prix: Ok
Color: Lino Dorado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.