Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ججججيد جدا
Talla: 10 piezas

10 piezas
| Material | ABS |
| General Specification | Herbal Care Patches |
| Target Use Body Part | Butt |
| Type | Acupuncture Point Map |
| Largo | 4.5 cm |
| Ancho | 4.5 cm |
| Altura | 0.1 cm |
| SKU | sb260115232556516682828 |
Brand Name: south moon
Quality: 9564452 people said the quality is very good!
Author: s***h
Date:
Review: ججججيد جدا
Talla: 10 piezas
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.