Author: i***l
Date:
Review: I love it, the color and everything… and it works perfectly fine i love it 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓🌸🌸🌸🌸🌸I’m satisfied
Color: Rosa

Desde


64GB
128GB
4GB
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260113142952384325666 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.co/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 3972927 people said the quality is very good!
Author: i***l
Date:
Review: I love it, the color and everything… and it works perfectly fine i love it 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓🌸🌸🌸🌸🌸I’m satisfied
Color: Rosa
Author: w***i
Date:
Review: So beautiful and very satisfied very big wow😍😍😍😍
Color: Azul
Author: n***7
Date:
Review: great service team. from the app,The supplies and the courier service . you've got a loyal customer in me
Color: Azul
Author: w***3
Date:
Review: very good
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.